Wojewoda śląski, Marek Wójcik, wręczył akty powołania konsultantom wojewódzkim, którzy przez najbliższe pięć lat będą pełnić kluczowe funkcje doradcze w systemie ochrony zdrowia w regionie. Nominacje objęły zarówno specjalistów kontynuujących swoją misję, jak i osoby rozpoczynające pierwszą kadencję.

Warto przeczytać:  Na koniec świata z Jastrzębia. Jak tam dojść? [ZDJĘCIA, WIDEO]