W Domu Narodowym w Cieszynie odbyła się w czwartek (19.03.) uroczysta ceremonia ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej.
W Domu Narodowym w Cieszynie odbyła się w czwartek (19.03.) uroczysta ceremonia ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej.