Po zimowej przerwie tężnia solankowa na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego ponownie została udostępniona mieszkańcom. Od wtorku (10.03.) można z niej korzystać codziennie.
Po zimowej przerwie tężnia solankowa na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego ponownie została udostępniona mieszkańcom. Od wtorku (10.03.) można z niej korzystać codziennie.