Już w najbliższą niedzielę Jastrzębie-Zdrój stanie się bokserską stolicą Polski. Podczas gali Knockout Boxing Night 44 do ringu wejdzie niepokonana jastrzębianka Laura Grzyb, która powalczy o pas mistrzyni świata federacji International Boxing Organization (IBO) w wadze superkoguciej.

Warto przeczytać:  Orszak Trzech Króli w Szerokiej - setki mieszkańców i trzej królowie w bryczce [ZDJĘCIA]