Po zimowej przerwie tężnia solankowa na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego ponownie została udostępniona mieszkańcom. Od wtorku (10.03.) można z niej korzystać codziennie.

Warto przeczytać:  Wybory prezydenckie 2025. Frekwencja do południa wyższa niż w pierwszej turze. Znamy dane z naszego regionu