W meczu 17. kolejki PlusLigi drużyna JSW Jastrzębski Węgiel powalczyła, ale uległa 2:3 ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.Warto przeczytać: Technologia nie gryzie. Młodzież rusza z odważnym projektem Nawigacja wpisu Ivo Lopes nowym zawodnikiem GKS-u JastrzębieŚląsk zanurzony w tuszu, czyli konwent INK & LEMON. Zobaczcie zdjęcia Jarka Narewskiego