W meczu 17. kolejki PlusLigi drużyna JSW Jastrzębski Węgiel powalczyła, ale uległa 2:3 ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

Warto przeczytać:  Technologia nie gryzie. Młodzież rusza z odważnym projektem