W meczu 17. kolejki PlusLigi drużyna JSW Jastrzębski Węgiel powalczyła, ale uległa 2:3 ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

Warto przeczytać:  Uczniowie z Jastrzębia-Zdroju z szansą na karierę w PLK SA