Od 15 lutego do 2 marca śląscy policjanci realizowali akcję „Bezpieczne ferie 2025”, mającą na celu zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko na drogach województwa, ale m.in. również w miejscach zimowego wypoczynku.

Warto przeczytać:  Potrzebne pilne wsparcie dla 29-latka z Jastrzębia-Zdroju. Jedyna szansa w leczeniu za granicą