W 86. rocznicę agresji Związku Sowieckiego na Polskę władze miasta, służby mundurowe, młodzież i harcerze oddali hołd sybirakom. Pod Pomnikiem Zesłańców Sybiru złożono kwiaty, a w Zespole Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego – gdzie działa Branżowa Szkoła II Stopnia im. Zesłańców Sybiru – odbyło się spotkanie poświęcone pamięci i świadectwu zesłańców.

Warto przeczytać:  Groził partnerce nożem w czasie awantury. W domu było też dziecko. 34-latek z Jastrzębia-Zdroju z policyjnym dozorem