Koalicja Obywatelska przeprowadziła wybory wewnętrzne. Na czele ugrupowania pozostaje Donald Tusk, a śląskimi strukturami nadal kieruje Wojciech Saługa. W regionie w większości postawiono na kontynuację, choć nie wszędzie.

Warto przeczytać:  Uczcili niepodległość w kajaku [ZDJĘCIA, WIDEO]