Nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie został Szymon Mroczko, który podpisał z klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2026 roku.

Warto przeczytać:  Miód, futermeloki i móżdżek świński. Produkty z naszego regionu wyróżnione w prestiżowym konkursie