Miasto Jastrzębie-Zdrój podpisało kolejną umowę na wykonanie nowoczesnego doświetlenia przejścia dla pieszych. Zlecono również przygotowanie dokumentacji dla następnych lokalizacji, które w przyszłości również zyskają dodatkowe oświetlenie.

Warto przeczytać:  Poszukiwany rybniczanin bez prawa jazdy zatrzymany przez jastrzębską drogówkę