Od 1 kwietnia kierowcy w Jastrzębiu-Zdroju będą mogli opłacić postój w strefie płatnego parkowania przez aplikację w telefonie.

Warto przeczytać:  "Uważajcie górnicy". Posłowie PiS przed siedzibą JSW mówili o Tusku i górnictwie