W czwartek, 26 marca, w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach odbędzie się Lawendowy Dzień Padaczki – wydarzenie poświęcone budowaniu świadomości na temat jednej z najczęstszych chorób neurologicznych oraz wsparciu osób nią dotkniętych.

Warto przeczytać:  Największa sylwestrowa scena w kraju stanie pod Spodkiem. Katowice gospodarzem ogólnopolskiej imprezy