Uroczyste spotkanie w jastrzębskim magistracie było okazją do uhonorowania wyjątkowego osiągnięcia Laury Grzyb. Władze miasta pogratulowały zawodniczce historycznego sukcesu, jaki odniosła podczas gali bokserskiej rozegranej w Jastrzębie-Zdrój.

Warto przeczytać:  Gigantyczny park rozrywki powstanie w sercu Śląska. Inwestycja o wartości ponad 50 mln euro ma przyciągnąć rocznie 600 000 odwiedzających