Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej zadeklarował, że premia jednorazowa zostanie wypłacona 18 kwietnia br. Wcześniej firma zapowiadała, że musi przeanalizować sytuację finansową i dopiero po tym podjąć wiążące decyzje w tej sprawie. W odpowiedzi na to związki zawodowe JSW wszczęły spór zbiorowy.

Warto przeczytać:  Zbiórka dla GKS Jastrzębie zakończona. Wpłacono prawie 19 tys. zł