W trzecim meczu ćwierćfinału PlusLigi JSW Jastrzębski Węgiel uległ 0:3 PGE Projektowi Warszawa. Tym samym odpadł z dalszej rywalizacji o mistrzostwo Polski i zakończył sezon 2025/2026 w PlusLidze. 

Warto przeczytać:  Światła do likwidacji, wiadukt nad drogą. Kluczowy węzeł w Skoczowie ma odkorkować trasę w Beskidy [ZDJĘCIA]