W poniedziałek 18 sierpnia zdobywcy Pucharu Polski i brązowi medaliści Ligi Mistrzów wzięli udział w pierwszych zajęciach przygotowujących zespół do sezonu 2025/2026.Warto przeczytać: Roztrzaskany symbol polskości Nawigacja wpisu Górnicze serce Śląska bije w Zabrzu. Muzeum blisko wpisu na listę światowego dziedzictwa UNESCOFragmenty szkła w wodzie mineralnej. GIS ostrzega przed spożyciem dwóch partii „Krystynki”