W ramach 18. kolejki Betclic 2. Ligi GKS przegrał u siebie z Podhalem Nowy Targ 0:3.

Warto przeczytać:  Fragmenty szkła w wodzie mineralnej. GIS ostrzega przed spożyciem dwóch partii „Krystynki”