Wcześniejsi emeryci i renciści, którzy w ubiegłym roku dorabiali do swojego świadczenia, do końca lutego powinny poinformować ZUS o dodatkowych przychodach. Dotyczy to między innymi wynagrodzeń z umowy o pracę, umowy zlecenia, a także przychodów z prowadzonej działalności gospodarczej oraz z tytułu pełnienia funkcji członka rady nadzorczej.

Warto przeczytać:  Zakończono najtrudniejszy etap pogłębiania Szybu III w KWK Pniówek [GALERIA ZDJĘĆ]