Jastrzębska Spółka Węglowa zapowiada nowy etap współpracy z okręgowymi urzędami górniczymi w Rybniku i Katowicach. Wspólne działania mają dotyczyć ograniczania zagrożeń w kopalniach i wymiany doświadczeń.

Warto przeczytać:  Presja ludzi zmusiła TBS „Daszek” do działania. Mandaty mają być anulowane