Znakomite wieści dotarły z hokejowej centrali. JKH GKS Jastrzębie jako pierwszy spośród wszystkich uczestników rozgrywek Tauron Hokej Ligi otrzymał licencję na występy w sezonie 2026/27.

Warto przeczytać:  Ukrywał się pod narożną kanapą, a podczas zatrzymania symulował duszności. Poszukiwany 32-latek wpadł w centrum Jastrzębia-Zdroju