Znakomite wieści dotarły z hokejowej centrali. JKH GKS Jastrzębie jako pierwszy spośród wszystkich uczestników rozgrywek Tauron Hokej Ligi otrzymał licencję na występy w sezonie 2026/27.

Warto przeczytać:  Benjamin Toniutti zostaje na kolejny sezon w Jastrzębskim Węglu