Znakomite wieści dotarły z hokejowej centrali. JKH GKS Jastrzębie jako pierwszy spośród wszystkich uczestników rozgrywek Tauron Hokej Ligi otrzymał licencję na występy w sezonie 2026/27.Warto przeczytać: Benjamin Toniutti zostaje na kolejny sezon w Jastrzębskim Węglu Nawigacja wpisu Ordynator gastrologii uratował życie lekarza w czasie ataku nożownika w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju