W czwartek (25.06.) około 18:00 na terenie szpitala w Jastrzębiu-Zdroju doszło do dramatycznej sytuacji. 19-letni mężczyzna zaatakował nożem personel i pacjentów placówki. Cztery osoby zostały ranne, trzy z nich – poważnie. Jedna wymagała zaopatrzenia na bloku oepracyjnym.
