W poniedziałek (23.03) odbyło się spotkanie ze Zbigniewem Boguckim – szefem kancelarii prezydenta Karola Nawrockiego.

Warto przeczytać:  Kradł na stacji paliw. Został zatrzymany na gorącym uczynku