W poniedziałek (23.03) odbyło się spotkanie ze Zbigniewem Boguckim – szefem kancelarii prezydenta Karola Nawrockiego.

Warto przeczytać:  Od konia po betoniarkę – jak wyglądały interwencje straży miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju?