W Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój wręczono akty powierzenia obowiązków dyrektorów dwóch placówek oświatowych. Podczas spotkania podziękowano również osobom kończącym pełnienie swoich funkcji.
W Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój wręczono akty powierzenia obowiązków dyrektorów dwóch placówek oświatowych. Podczas spotkania podziękowano również osobom kończącym pełnienie swoich funkcji.