W Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój wręczono akty powierzenia obowiązków dyrektorów dwóch placówek oświatowych. Podczas spotkania podziękowano również osobom kończącym pełnienie swoich funkcji.

Warto przeczytać:  Trwają kontrole inwestycji z programu Czyste Powietrze. W subregionie to ponad 4 tys. beneficjentów