W Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój wręczono akty powierzenia obowiązków dyrektorów dwóch placówek oświatowych. Podczas spotkania podziękowano również osobom kończącym pełnienie swoich funkcji.

Warto przeczytać:  Strażacy z Jastrzębia podsumowali miniony rok i przedstawili plany na kolejne miesiące [ZDJĘCIA]