W meczu 18. kolejki PlusLigi zespół z Jastrzębia pokonał 3:0 na wyjeździe mistrza Polski Bogdankę LUK Lublin.Warto przeczytać: Smaczki roku 2024. Prezydent bez siekiery. Marszałek pod ziemią i dziura, ale nie czarna… Nawigacja wpisu I zagrała orkiestra, czyli gorące serca w środku zimy [ZDJĘCIA, WIDEO]Mateusz Jastrzembski zawodnikiem GKS-u Jastrzębie