W meczu 18. kolejki PlusLigi zespół z Jastrzębia pokonał 3:0 na wyjeździe mistrza Polski Bogdankę LUK Lublin.

Warto przeczytać:  Smaczki roku 2024. Prezydent bez siekiery. Marszałek pod ziemią i dziura, ale nie czarna…