W meczu 18. kolejki PlusLigi zespół z Jastrzębia pokonał 3:0 na wyjeździe mistrza Polski Bogdankę LUK Lublin.

Warto przeczytać:  Kapitał zakładowy Kolei Śląskich to już blisko pół miliarda złotych