Wojewoda śląski Marek Wójcik w minioną środę (14.01.) wręczył konsultantom wojewódzkim w różnych dziedzinach medycyny powołania na 5-letnią kadencję.

Warto przeczytać:  Wywieźli ich w bydlęcych wagonach. Jastrzębianie pamiętają o napaści sprzed lat