Politechnika Śląska oraz spółka Polskie Elektrownie Jądrowe (PEJ) podpisały w piątek (9.01.) porozumienie dotyczące współpracy przy kształceniu kadr oraz rozwoju technologii na potrzeby programu energetyki jądrowej w Polsce.

Warto przeczytać:  Osadzeni w jastrzębskim zakładzie karnym wzięli udział w warsztatach z dziennikarzem RMF Classic