Politechnika Śląska oraz spółka Polskie Elektrownie Jądrowe (PEJ) podpisały w piątek (9.01.) porozumienie dotyczące współpracy przy kształceniu kadr oraz rozwoju technologii na potrzeby programu energetyki jądrowej w Polsce.

Warto przeczytać:  Zegar tyka, a jak twoja profilaktyka?