W ramach 18. kolejki Betclic 2. Ligi GKS przegrał u siebie z Podhalem Nowy Targ 0:3.
Warto przeczytać: Startuje sezon rowerów miejskich. 150 jednośladów wraca na ulice Jastrzębia-Zdroju
W ramach 18. kolejki Betclic 2. Ligi GKS przegrał u siebie z Podhalem Nowy Targ 0:3.