W ostatnim czasie przedstawiciele Kolei Śląskich wraz z Policją przeprowadzili kolejną akcję informacyjną związaną z bezpieczeństwem na przejazdach kolejowo-drogowych. Na czym polega wspólne działanie i dlaczego to takie ważne?

Warto przeczytać:  Rocznice bez zadęcia. Patos czy wspólna zabawa? [FELIETON]