W niedzielę na rzece Rudzie odbył się charytatywny spływ kajakowy. W wydarzeniu tym mieli udział także jastrzębianie: Przystań „Szymańcówka” i Szkółka Pływania Pietrzyk. Pogoda była słoneczna, jednak chłód dawał się we znaki. Mimo to chętnych do udziału w tej imprezie nie zabrakło.

Warto przeczytać:  Jedno popołudnie, trzech zatrzymanych. Policjanci z Jastrzębia nie zwalniają tempa