We wtorek 15 kwietnia przy ul. Harcerskiej w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się uroczystość nadania imienia śp. Beaty Maksymow-Wendt sali gimnastycznej MOSiR, gdzie trenują adepci klubu Judo Koka. 

Warto przeczytać:  JSW Jastrzębski Węgiel zakończył przygodę w Pucharze CEV