Prezydent Michał Urgoł w środę 26 marca podjął decyzję w sprawie przedszkola w Boryni. Przypomnijmy, że rodzice dzieci w wieku przedszkolnym interweniowali po tym, kiedy dowiedzieli się, że jeden z oddziałów ma być zamknięty. 

Warto przeczytać:  Ponad 3,4 tys. interwencji w trzy dni. Strażacy podsumowali święta