Podczas konferencji prasowej w magistracie prezydent Jastrzębia-Zdroju Michał Urgoł wyjaśnił dziennikarzom, że w związku z brakiem formalnych dokumentów, które potwierdzałyby wyrzucenie projektu Kolej+ „do kosza”, ponawia apel do marszałka o ponowne rozważenie tego tematu. 

Warto przeczytać:  Wypadek na drodze wojewódzkiej w Pawłowicach. Działania trwają