Wojewoda Śląski Marek Wójcik wręczył w poniedziałek (24.02.) powołania na 5-letnią kadencję dla nowych konsultantów wojewódzkich.

Warto przeczytać:  Prezydent zaprasza jastrzębską młodzież na rekolekcje wielkopostne [WIDEO]