Wojewoda Śląski Marek Wójcik wręczył w poniedziałek (24.02.) powołania na 5-letnią kadencję dla nowych konsultantów wojewódzkich.

Warto przeczytać:  Rejestrujesz samochód? Sprawdź, jakie zmiany zaczęły obowiązywać 10 czerwca