Podczas ostatniego posiedzenia Podkomisji Stałej ds. Sprawiedliwej Transformacji padła deklaracja zmiany przepisów umożliwiających zatrudnionym przez firmy okołogórnicze otrzymanie emerytur górniczych – informuje poseł Krzysztof Gadowski, który przewodniczy podkomisji. 

Warto przeczytać:  Brak wniosku oznacza brak pieniędzy. Podpowiadamy, jak nie stracić 800 plus