Podczas ostatniego posiedzenia Podkomisji Stałej ds. Sprawiedliwej Transformacji padła deklaracja zmiany przepisów umożliwiających zatrudnionym przez firmy okołogórnicze otrzymanie emerytur górniczych – informuje poseł Krzysztof Gadowski, który przewodniczy podkomisji. 

Warto przeczytać:  Kierowca dostawczaka zasnął i wjechał w koparkę, która wpadła do rowu. Jedna osoba trafiła do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju