Podczas ostatniego posiedzenia Podkomisji Stałej ds. Sprawiedliwej Transformacji padła deklaracja zmiany przepisów umożliwiających zatrudnionym przez firmy okołogórnicze otrzymanie emerytur górniczych – informuje poseł Krzysztof Gadowski, który przewodniczy podkomisji. 

Warto przeczytać:  Piecyk wolnostojący a bezpieczeństwo dzieci i zwierząt – jak zabezpieczyć przestrzeń wokół urządzenia?