Zima w górach to czas magiczny, pełen pięknych krajobrazów i radosnych chwil spędzonych na świeżym powietrzu. To doby czas, aby oddać się zimowej sannie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje kulig.

Warto przeczytać:  Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Jastrzębia-Zdroju [ZAPOWIEDŹ]