Śląscy policjanci zatrzymali kolejnych 10 osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, nielegalnie składującej odpady niebezpieczne na terenie kraju. Siedmiu podejrzanych trafiło do tymczasowego aresztu, wobec trzech kolejnych prokurator zastosował środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym.

Warto przeczytać:  Dłuższe o trzy dni i tylko za złotówkę – w piątek ruszają ferie zimowe z Kolejami Śląskimi