Wzorową postawą wykazali się mężczyźni, którzy zareagowali i wyciągnęli kluczyki ze stacyjki pijanemu kierowcy. 58-letni mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami.

Warto przeczytać:  Nie żyje ks. Zbigniew Biela. Posługiwał m.in. w Rydułtowach, Jastrzębiu-Zdroju i Turzy Śląskiej