Wzorową postawą wykazali się mężczyźni, którzy zareagowali i wyciągnęli kluczyki ze stacyjki pijanemu kierowcy. 58-letni mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami.

Warto przeczytać:  „Dla naszych dzieci to jest zabójstwo!” Ulica Olszowa stała się szybkim objazdem