Jak podały służby prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, to właśnie nasz region będzie gospodarzem „Sylwestra z TVP” 31 grudnia na Stadionie Śląskim.

Warto przeczytać:  Lód spadł z naczepy tuż przed radiowóz. Policja apeluje do kierowców ciężarówek