Jak podały służby prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, to właśnie nasz region będzie gospodarzem „Sylwestra z TVP” 31 grudnia na Stadionie Śląskim.

Warto przeczytać:  Mieszkanka Jastrzębia-Zdroju oszukana w sieci. Zapłaciła za towar, ale go nie otrzymała