Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Ruptawa zdobyła srebro (wicemistrzostwo) na Ogólnopolskich Zawodach ZHP w ratownictwie, które miały miejsce w Tarnowskich Górach w dn. 4-6 października. 

Warto przeczytać:  Spowodował straty na 100 tysięcy złotych. Wylał farbę na szkolne boisko, teraz odpowie za swój czyn